« Zpět na služby
 nebo 
Služby: Logo design

Tvorba webových stránek

Tvorba prezentací, aplikací, reklamních webů atp. je to, co umíme nejlépe a děláme nejraději.

Používáme nejenom nejnovějších vizuálních, ale také technických trendů, díky čemuž jsme schopni zajistit mimo na oko líbivější stránky také vyšší rychlost a lepší zabezpečení. V případě potřeby také

Responsive web design - Dokonalá prezentace napříč platformami

Jde o způsob návrhu webových stránek či aplikací tak, aby zobrazování obsahu probíhalo v závislosti na zařízení, které obsah načítá.

Nespoléhejte na to, že všichni uživatelé používají k zobrazování hypertextového obsahu stolní počítač. Spousta klientů vás bude na internetu hledat přes mobil či tablet. Vyjděte jim vstříc se stránkami přizpůsobenými jejich zařízením!

CMS - Editace obsahu podle vašich představ

Content management system neboli systém pro správu obsahu je součást stránek, která umožňuje uživateli rozšiřovat, měnit či mazat jejich obsah.

Objevte novou dimenzi komunikace se zákazníky.
Náš plně přizpůsobitelný CMS systém vám umožní dělat váš internetový marketing okamžitě a precizně, přesně podle potřeb vašeho businessu. Vytvořili jsme pro vás systém na úpravu obsahu stránek, který se vám přizpůsobí.

SEO - Ukažte se světu!

Search engine optimisation neboli optimalizace pro webové vyhledávače je proces, při kterém jsou stránky a jejich obsah upraveny takovým způsobem, aby se lépe umisťovaly při vyhledávání.

Určitě víte, jakou šanci na úspěch májí weby, které se ve vyhledávání umístí na konci stránky. Nebo až na dalších stranách.
S naší pomocí se takové situace bát nemusíte. Provedeme na vašich stránkách optimalizaci, pomocí které zvýšíme jejich atraktivitu v očích vyhledávačů a poté doporučíme postupy, jak dále zlepšovat či udržovat nově nabytou pozici.

>

Líbí se vám něco z naší nabídky? 

Nebojte se a napište nám!

<